Hakkımızda

Dünden Bugüne Bilsa...

Tam 30 yıldır Tüm Resmi ve Özel Eğitim Kurumlarımıza yönelik Yönetim Yazılımları ile Türk Eğitim Sektörünün Yazılım Lideri...

Tam 30 yıl önce..

"Bizim ülkemizin eğitim sistemi de neden dünya standartlarında olmasın ki" diyerek, dünya standartlarındaki eğitim teknolojilerini ülkemize kazandırabilmek hayaliyle bugün, Türk Eğitim Sektörünün "yazılım lideri" konumunda olan Bilsa'yı kurduk.

1987 yılında İzmir'de kurulan Bilsa Yazılım A.Ş. bugün 15 bölge müdürlüğü, 300 bayi ve 500 deneyimli personeli ile Windows ve Web tabanlı Okul Yönetimi ve Eğitim Yazılımları, Karar Destek Sistemleri alanında üretim yapmakta ve sadece ülkemizde değil, Almanya, İngiltere ve Rusya başta olmak üzere Suudi Arabistan’dan Yeni Zelanda’ya kadar birçok ülkede yaklaşık 50.000 eğitim kurumuna hizmet vermektedir.

İzmir'in Urla İlçesi'nde İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesine bağlı Teknokent'de kurulu bulunan Bilsa AR-GE merkezi ise değerli eğitim yöneticilerinin işlerini kolaylaştırıcı, kopyalayan değil, inceleyen, araştıran, bulan, fark yaratan bir ürün yelpazesi geliştirmektedir.

Türkiye’deki eğitim kurumlarımızda yaygın olarak kullanılan Bilsa okul yönetimi yazılımları ile okul idaresi ve öğretmenlerimiz okullarındaki idari ve yönetimsel her türlü işi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektedirler.

Edirne’den Hakkari’ye, ülkenin her noktasına hizmet sunan şirketimizin en önemli özelliği, satış sonrasında eğitim ve teknik destek vermesidir.