Hakkımızda

1987 yılında İzmir’de kurulan BİLSA Yazılım A.Ş. kurulduğu günden beri, okullarımıza ve Milli Eğitim Müdürlüklerimize, Eğitim Yönetimi alanında ürettiği, 50’nin üzerindeki yazılımları ile birlikte eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

BİLSA Yazılım A.Ş.'nin ürettiği eğitim yönetimi yazılımları ile Türkiye’de 43000 üzerindeki resmi ve özel okullarımıza, 15 Bölge Müdürlüğü, 500 çalışanı ve 600’den fazla bayisi ile eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir. Bu deneyimleri ile İngiltere’de, Almanya’da ve Rusya’da Eğitim Yönetim Yazılımları yapan ve satan ilk Türk Şirketi olmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığımızın kullandığı E-Okul yazılımlarının içinde olmayan fakat okullarımızın ihtiyacı olan, BİLSA Yazılım A.Ş.’ nin 32 yıllık tecrübesi ile ürettiği 50’nin üzerindeki yazılımlar okullarımızda kullanılmaktadır.

BİLSA Yazılım A.Ş olarak; kendimizi ülkemize, Milli Eğitim Bakanlığımıza ve bu sisteme borçlu sayıyoruz. Eğitim sistemi ile var olduk. Bu yüzden hizmetimizi sürdürerek Milli Eğitim Bakanlığımızın, başarısı için BİLSA Yazılım A.Ş. ’nin Eğitim Yönetim Yazılımlarının önemli katkıları olacağı inancındayız.